AYLIK VİP PROGRAM

Siz değerli misafirlerimiz için hazırlanmış olan aylık programda Sauna veya Buhar Odası kullanımlarının ardından yapılan uygulamalar :
Programın İçeriği:
1. haftasında sauna veya buhar odası kullanımının ardından VÜCUT PEELİNG'İ; ölü hücreleri gideren ve cildinizin nemli, tazelenmiş ve ışıl ışıl olmasını sağlayan, hassas granüllü bir vücut peeling kremi olma özelliği taşıyor. Cildi nazikçe eksfoliye eder, nemlendirir ve besler. Cilt yenilenir, parlar ve pürüzsüzleşir. Vücuttaki ölü hücre tabakasını giderir. Banyodan veya duştan önce kuru cilde masaj yaparak uygulanır. Daha hassas bir peeling için ıslak vücuda uygulanıp bir süre ciltte bırakılır sonra durulanır ve terapistler eşliginde ŞEÇECEGİNİZ BİR MASAJ uygulanır.   (masajın içerikleri değişebilir).
2. hafta sauna veya buhar odası kullanımının ardından smyrnaspa terapistleri eşliginde SEÇECEGİNİZ BİR MASAJve ÖZEL YÜZ MASKESİ uygulanır:
Soyulabilir Deniz yosunlu ve chitosanlı derin temizlik ve kırışık giderici yüz maskesi
Kırışık Giderici Ve Anti Aging etkili, mavi Gayet hafif pudra halinde hazırlanmış yüz maskesidir. deniz yosunları ekstreleri kalsiyum ve fosfor tuzları karışımıdır. suyla karıştırıldığı zaman birkaç dakikada kıvamlaşır ve yüzden kolayca tek parça halinde kaldırılabilir. Bütün cilt tiplerinin rahatlıkla kullanabileceği bir maskedir. Cilt uygulama sonrası göz ile görülen ve uzun süre hissedilen mükemmel bir Bakım ve Nemlendirme etkisi vardır.
İçeriği
solum diatomeae, algin, kalsiyum sülfat, sodyum fosfat tetrasodyum pirosfat
Etkisi
Cildin nemini Dengede tutar. Derin temizlik yapar, temiz bir görünüm sağlar kırışıklığı giderir.
3. hafta sauna veya buhar odası kullanımının ardından SPA TAŞ MASAJI uygulanır ve MANİKÜR PEDİKÜR yapılır.
SPA TAŞ MASAJI  ısıtılmış taşların kullanıldığı bir masaj şeklidir. Taşlardan emilen ısı kan dolaşımını artırır ve hücrelere daha çok kan hücresinin iletilmesine yardımcı olur. Terapi gören kişi,masaj sonunda kaslarındaki tutulmalardan,sertlik ve ağrıların hafiflediğini hisseder. Taş Terapisi 'nin periyodik olarak uygulanması,kronikleşmiş sıkıntılar üzerinde etkili olmaktadır.
MANİKÜR ve PEDİKÜRÜN en büyük faydası bakımlı ve sağlıklı el ayaklara kavuşmamızdır diyebiliriz. Zaten manikür ve pedikür uygulanmasının ana amacıda budur. Sağlıklı el ve ayaklar ya da estetik açıdan hoş görünen el ve ayaklar için manikür pedikür oldukça faydalıdır. 


Tırnaklarınızın sağlıkla uzaması için manikür oldukça yararlıdır.Çünkü düzenli aralıklarla kesilen ve törpülenen tırnaklar sağlıkla ve güçle uzamaya devam eder.Bu şekilde sürekli kırılan tırnaklar yerine güçlü tırnaklara kavuşmuş olursunuz. Aynı şey pedikür içinde geçerlidir. Pedikür sayesinde zarif ayaklara sahip olabilirsiniz. Gün içinde sürekli ayakkabı ya da çorap içinde olan ayaklarımıza bazen gereken önem verilmeyebiliyor. Halbuki ellerimiz kadar ayaklarımızında bakıma ihtiyaç duyduğunu ve düzenli bir şekilde pedikür yaptırmamız gerektiğini unutmamalıyız.
4. hafta sauna ve buhar odası kullanımının ardından AYURVEDA MASAJI( sıcak yağ masajı) ve ÖZEL CİLT BAKIMI uygulanır.
AYURVEDA MASAJI 
Sıcak bitkisel yağ masajı özellikle Hindistan, Bali ve Tayland'da uygulanmaktadır. Bu masajda sıcak bitkisel yağlar kullanılır ve ve bu masaj türü klasik ayurvedik tıp prensiplerine dayanır. Geleneksel bir sağaltıcı masaj tekniğidir. Susam, bademyağı ve hindistancevizi gibi doğal yağlar, arındırıcı ve iyileştirici tıbbi özellikleri bilinen aromatik uçucu yağlarla harmanlanır ve vücut sıcaklığının biraz üstünde bir sıcaklığa kadar ısıtılır.

Sıcak yağ enerjik bir masajla tüm vücuda bolca uygulanır ve uçucu tıbbi esanslar derinlemesine dokulara nüfuz eder. Oradan kana ve enerji merdiyenlerine karışan bu yağlar tüm sisteme yayılırlar.

Sıcak bitkisel yağ masajı, artrit, romatizma ve her türlü eklem ve bağ iltihabı tedavisinde özellikle etkilidir. Ayrıca lenf kanallarını drene eder, yani drenaj sağlar, cildi güzelleştirir ve sinir sistemini rahatlatır.
ÖZEL CİLT BAKIMI 
 ( Loft spa products ile cildin temizlenmesine yönelik peeling , tonikleme , maske ve cilt tipine uygun kremlerle yüz masajı yapılan bir bakımdır).